Majs

A majsi Frey János Általános Iskola hírei

November 28-án Sátorhelyen szavalóversenyt rendezett az általános iskola a környék alsó tagozatos tanulói számára, melyen iskolánk tanulói is eredményesen vettek részt.

A következő eredmények születtek:

  1. osztály: Bakk Réka 2. helyezés
  2. osztály: Nagy Sára 2. helyezés
  3. osztály: Balogh Anna 2. helyezés, Balogh Zalán Zoltán 3. helyezés
  4. osztály: Vicsik Mirjana 3. helyezés

Gratulálunk nekik a szép eredményekért!

December 2-án iskolánk tanulói részt vettek a falu karácsonyfa állítási ünnepségén. Az óvodásokkal együtt verseket mondtak, dalokat énekeltek, díszeket helyeztek fel a fenyőfára, s a műsor végére a Mikulás is megérkezett.

December 6-án a gyerekek nagy örömére az alsósokhoz ismét ellátogatott a Mikulás, akik verssel, dallal köszöntötték őt, s hallgatták szavait, majd boldogan vették át tőle a megérdemelt kis csomagjaikat. A műsor után az osztályok játékos, táncos délutánt tartottak osztályszinten.

December 22-én este 17 órakor az óvodások és az iskolások a Kultúrházban karácsonyi műsorral kedveskednek a falu lakosságának, majd Tamás Éva Játéktára interaktív karácsonyi műsorral szórakoztatja az érdeklődőket.

Milyen névnap van ma?

Vilmos